top of page
Cennik

Ile kosztują usługi informatyczne?

 

Oferta Bok 11 Solutions zawiera szeroki zakres usług informatycznych. Każda z usług, czy to pomoc zdalna czy inna pomoc informatyczna, może być zrealizowana w wielu wariantach, zależnych od sytuacji i konfiguracji po stronie klienta oraz złożoności problemu. Stworzenie całościowego cennika, uwzględniającego większość kombinacji, wymagałoby umieszczenia w nim kilku tysięcy pozycji. Jak się nietrudno domyśleć, takie rozwiązanie nie byłoby wygodne ani efektywne.

Dlatego też przyjąłem jako podstawowy system rozliczenia oparty na godzinach pracy, uwzględniający proporcjonalne rozliczenie każdej godziny pracy. Rozliczenie proporcjonalne oznacza że np. w przypadku zadania trwającego np. 30 minut, rozliczamy połowę stawki godzinowej.

100 PLN netto za godzinę

Usługa realizowana zdalnie (np. poprzez TeamViewer, VPN czy pulpit zdalny)

160 PLN netto za godzinę

Usługa realizowana u klienta na terenie miasta Wrocławia

W przypadku realizacji usług w formie wyjazdowej w miejscowościach sąsiadujących z Wrocławiem, do ceny usługi doliczam stosowną do odległości opłatę za dojazd.

Nieustannie dokładam wszelkich starań aby każda wycena odzwierciedlała faktyczny nakład pracy, poświęcony na realizację danego zadania.

Uwaga ! Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i powinien być interpretowany wyłącznie jako informacja w myśl art. 71 Kodeksu Cywilnego.

bottom of page