Cennik

Ile kosztują usługi informatyczne?

Oferta Bok 11 Solutions zawiera szeroki zakres usług informatycznych. Każda z usług może być zrealizowana w wielu wariantach, zależnych od sytuacji i konfiguracji po stronie klienta oraz złożoności problemu. Stworzenie całościowego cennika, uwzględniającego większość kombinacji, wymagałoby umieszczenia w nim kilku tysięcy pozycji. Jak się nietrudno domyśleć, takie rozwiązanie nie byłoby wygodne ani efektywne.

Dlatego też przyjąłem jako podstawowy system rozliczenia oparty na godzinach pracy, uwzględniający proporcjonalne rozliczenie każdej godziny pracy. Rozliczenie proporcjonalne oznacza że np. w przypadku zadania trwającego np. 30 minut, rozliczamy połowę stawki godzinowej.

Usługa realizowana zdalnie (np. poprzez TeamViewer, VPN czy pulpit zdalny)Usługa realizowana u klienta na terenie miasta Wrocławia
100 PLN netto za godzinę160 PLN netto za godzinę

W przypadku realizacji usług w formie wyjazdowej w miejscowościach sąsiadujących z Wrocławiem, do ceny usługi doliczamy stosowną do odległości opłatę za dojazd.

Nieustannie dokładam wszelkich starań aby każda wycena odzwierciedlała faktyczny nakład pracy, poświęcony na realizację danego zadania.

Uwaga ! Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego i powinien być interpretowany wyłącznie jako informacja w myśl art. 71 Kodeksu Cywilnego.