Pogotowie komputerowe

Niezależnie od realizacji dużych projektów Bok 11 Solutions zajmuje się także doraźnym wsparciem informatycznym dla klientów indywidualnych, czyli tak zwanym pogotowiem komputerowym.

Usługa ta realizowana jest zarówno z dojazdem do klienta jak też i zdalnie poprzez internet w zakresie przypadków możliwych do rozwiązania tą metodą.

Jeżeli:

  • Twój komputer chodzi zbyt wolno, dziwnie się zachowuje, zawiesza się lub wykazuje objawy infekcji wirusami, trojanami, spyware,
  • Twoja przeglądarka internetowa nagle zaroiła się od dodatkowych pasków, bannerów reklamowych czy dziwnych stron wyszukiwania,
  • masz problem ze skonfigurowaniem dostępu do internetu lub konfiguracją domowego routera WiFi lub ADSL,
  • Twoja drukarka odmawia posłuszeństwa,
  • potrzebujesz zainstalować lub skonfigurować nowe oprogramowanie,
  • potrzebujesz przeinstalować system operacyjny lub „odświeżyć” komputer

to ta usługa jest właśnie dla Ciebie.

Usługi te realizowane są z dojazdem do klienta na terenie miasta Wrocławia oraz na terenie Dolnego Śląska lub zdalnie na terenie całej Polski lub nawet Europy.

Informacje odnośnie możliwości realizacji usługi zdalnie można uzyskać telefonicznie, mailowo lub poprzez komunikator – namiary na stronie Kontakt.

Realizacja usługi zdalnie w wielu przypadkach jest bardziej korzystnym wyborem, gdyż jest tańsza niż usługa realizowana standardowym sposobem.

Może być również szczególnie atrakcyjną oferą dla firm i osób z mniejszych miejscowości, gdzie trudno o dobrego informatyka.

Dodatkowo jeżeli na stałe bądź czasowo przebywasz poza granicami Polski i masz dostęp do Internetu, to rozwiązanie problemu z Twoim komputerem zdalnie może okazać się jedyną sensowną alternatywą.

Zapraszam do kontaktu w sprawie zgłoszeń o problemach komputerowych.